Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 41 z 41

Hodnocení loga

 1. Kodování nerozumím a tak se do toho ani neseru
  No pokud někdy děláš designy pro web, tak by ses do toho naopak srát měl. Kódovat návrhy od grafika, který nemá aspoň základní ponětí o stylech, stavbě stránky a chování jednotlivých prvků, bývá utrpení. Teď tady jeden takový plakát vydávaný za návrh webu mám a nejradši bych toho umělce uškrtil.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Hatex poptává: Redesign/upgrade webu na WP
  Josef.v poptává: Design potisku produktu
  Sunclean poptává: Redesign Loga
 3. Citace Původně odeslal kazaxx Zobrazit příspěvek
  proč méněcenosti, je to naprostý fakt! Webdesigner by měl dělat weby a jen se věnovat jim, graphicdesigner by měl navrhovat merkantilie a DTP/grafik by je měl dávat dohromady. Když si někdo stáhne z torrentu pohtoshop a dreamweaver a začne dělat weby aniž by o tom měl šajn a pak za půl roku dělal v pohtoshopu vizitky a loga ... to ti přijde normální?
  Nebo protože někdo slyšel že photoshop je nástroj profíků, tak si ho stáhnu a budu taky profík ... Marpo na svých stránkách propaguje grafické a web práce. Ty osobně máš ten pocit že je ten pravý člověk na tuhle práci? Ja dělám jen tisk, weby jen pro známé a to pouze design. Kodování nerozumím a tak se do toho ani neseru, nejen protože o tom vím prd, ale protože jiní lide v to mají obrovské zkušenosti a to ukáže i výsledek. I na grafiku patří příslový o devatero řemeslech
  Prosim ta, pokial zacnes opat utocit na niekoho profesionalitu a hadzat invektivy okolo seba, ubezpec sa, ze vies o co v dannej teme ide. Nikto neziadal o kritiku prac, webdesignu, ale o kritiku loga kotre si dal tretou stranou vytvorit.
  Ved kritizujes nieco o co ta nikto neziadal a comu ako pises sa sam vobec nerozumies sposobom aky patri do IV. cenovej bez obsluhy a nie do diskusii tu na Webtrhu.
  Pokial sa potrebujes v pondelok rano vyventilovat, tak si skus zabehat alebo si zober na WC nejaky tematicky casopis :)

 4. To ti 800XE věřím. Já udělám design pro známého (nejhorší práce protože je zadara) a pak s kóderem komunikuji jak to pro něj připravit, on si už nadiktuje jak to potřebuje. Výhoda Illu je že lze grafiku vyexportovat do psd a tam pracovat s vrstvama jak je potřeba. Jinak webíky dávám jinam ale vyhýbám se jim.

  pa3icku Jak vidím, tak jsi to pochopil špatně, já nepsal webdesign, já to psal celkově "grafika". On prostě chce nabízet grafické služby a neumí si vytvořit ani vybrat správné logo a dává sem na rozhodnutí tohle. Nabízet někomu grafické zpracování, když to neumím zpracovat ani sobě ... tohle není útok na jeho profesionalitu tohle je jeho naprosté diletantství.

 5. kazaxx: na grafiku mám a budu mít lidi. Jinak svoje návrhy na svoje logo taktéž mám, jen jsem to zkusil zadat mladýmu, nadějnýmu klukovi, kterej studuje grafickou školu - nic víc. A dal jsem to sem k hodnocení profíkům. Má spoustu nápadů, někdy lepších, jindy horších, ale věřím, že má potenciál. Jinak jestli jsem pravej člověk na to, abych nabízel tvorbu webů a webdesign, to ukáže čas... Mě v tuto chvíli zajímá nejvíce html5, php a jquery a grafika "zatím" jen okrajově...Navíc se stále učím, protože je co se učit a tento obor je rozsáhlý ;)

 6. V tom případě se ti marpo omlouvám a vytahuji tě zpět "z pytle podobných" :-)
  Ale doporučuji ti, pokud se chceš aktivně účastnit, studovat si jen jednu danou věc. Staneš se tím v ní naprosto jistý. Pokud máš ale lidi na práci (což je škoda že není žádný pořádný výsledek), nastuduj si jen všeobecné znalosti a dělej marketing directora.

 7. Zkus si sem dát poptávku, dej rozpočet třeba 1000,- a uvidíš kolik návrhů ti přijde :-) Hlavně si zkus udělat ucelenou představu jaké to logo vlastně chceš od barev až po samotný tvar a podobně, vyvaruješ se nesmyslům a nepochopení ze strany grafika...nechci teda nějak rozumovat, ale mě stejně jako většině se ty návrhy moc nelíbí.

 8. To by si opravdu pomohl s rozpočtem 1 000 Kč :)

 9. vodička: Myslel jsem to brazně určitě by se o logo pokusilo hodně lidí, možná i já bych to zkusil :-P Jinak jestli si vodička na jehož web tady byl odkaz musím uznat good work :-))

 10. Ono to není o tom mít plnou hlavu nápadů. Profík se od amatéra liší tím, že je výsledek řemeslně dotažený, že dokáže obhájit svou práci a především vysvětlit, co ho vedlo k tomu či onomu řešení. V případě návrhů od toho kluka jde jen "jakože hezký obrázek" bez nějakého hlubšího smyslu. A dělat loga pouze na efekt nefunguje (a v tomhle případě to ani nevypadá hezky).

 11. Citace Původně odeslal KM Style Zobrazit příspěvek
  vodička: musím uznat good work :-))
  Díky.

 12. Pro kreativce co to dělají za pár šupů. Začínající logo produkty sice neprodává, ale dělá tvář nositele (také záleží na nositely jak moc logo propaguje). Není tedy pak správné dělat samotné logo pod 2 000 Kč nebo základní CDI pod 5.000. Ta firma se pak tím prezentuje a pomáhá jí to vydělávat. Je vtipné někomu s výdělkem (nikoliv obratem) kolem 20 tis. měsíčně udělat logo za 500 nebo 1000 Kč. Nejen že se kazí trh podcenovkou, ale i ten grafik tomu za pár šupů nevěnuje takovou pozornost, jako když klient musí zaplatit hodně a je opatrnější. Hodtě mi sem link na hezké a promyšlené logo do 2000 (i s popisem ceny).

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3