Česko-slovenská konference AFFILHERO pro affiliate publishery 15.9, Brno
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Práca na cierno a sprenevera penazi

  1. Ahojte. Chcem sa spytat. Znamy zamestnaval nacierno cloveka a ten clovek mu spreneveril peniaze. Mozem vediet kto je natom horsie ? Ehm. Ci ten zamestnanec. Alebo zamestnavatel ? Zamestnavatel udal zamestnanca ktory bol na cierno zamestnany za spreneveru aj ked mu zamestnanec podpisal smenku. Mozete poradit ako by sa to mohlo dalej vyvijat ?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Zaměstnavateli bych poradil, aby říkal, že zaměstnance zaměstnával na Dohodu o provedení práce. Nevím jak je to u vás, ale v ČR je možné ji uzavřít ústně.

    Jinak zaměstnavateli hrozí určitě pokuta, v horším případě i odebrání ŽL. Zaměstnanci samozřejmě vězení.

  4. OT ale na to bacha, v ČR musí být od 2011 DPP písemná, jinak je neplatná!

  5. Otázka je, jestli je zaměstnanec schopen zaměstnavateli prokázat, že ho skutečně zaměstnával, to by záleželo, o jakou práci se jednalo, z toho, že někdo někomu svěřil peníze, ještě nemusí nikdo dovodit, že tam vznikl pracovní poměr...

  6. Problem bol ten ze sa odvadzala trzba. A nejak "zamestnanec" ktory nebol zamestnanec chodil s trzbou ako sa mu zachcelo. Proste ju neodviedol.

  7. no ked ma zmenku nech ju da na civilny (obciansky) sud a nech na to zabudne ak nechce dostat pokutu za nelegalne zamestnavanie.

Hostujeme u Server powered by TELE3