Zadejte hledaný výraz...

Obchodník pro Subreg.CZ

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 11. 6. 2011
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Ahoj,
z důvodu stálého rozšiřování služeb Subreg.CZ a vstupu na mezinárodní trhy hledáme dobrého obchodníka se zkušenostmi z oboru v ČR (zkušenosti ze zahraničí výhodou).
Požadujeme:
- nástup ihned
- perfektní mluvená angličtina (obchodní), ruština výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- obchodní zkušenosti
- znalosti doménové problematiky výhodou
Nabízíme:
- práce pro jediného ICANN akreditovaného registrátora v ČR
- možnost profesního růstu
- možnost cestování a poznávání zahraničních trhů
Náplň práce:
- aktivní vyhledávání zahraničních klientů - služební cesty po EU i mimo
- správa stávajících zahraničních klientů
- komunikace s dodavateli - domlouvání podmínek, vyhledávání nových partnerů
Životopisy zasílejte na: horak@subreg.cz
H.
12 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
22 hodnocení
členem od 9. 11. 2007
Neověřen
A
B
C
D
E
od premium.domain (1 hodnocení)
25. 1. 2024

Poradí a pomůže, vyzná se

od lubosh (4 hodnocení)
31. 10. 2019
od beraniste (29 hodnocení)
9. 7. 2018

Subreg je perfektní služby. Teď jsem jí vyzkoušel poprvé a jsem spokojen.