Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 19 z 19

Portfolio - kritika

 1. Ahoj, zkouším to znovu s portfoliem: http://i55.tinypic.com/ouqk5u.png

  Jiná hlavička: http://i53.tinypic.com/dxh4ds.png

  Budu rád za jakoukoliv kritiku.

  // Nové: http://postimage.org/image/2r1qxwo78/
  Naposledy upravil Flay : 28.05.2011 v 21:36

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ta první verze se mi líbí. Je to čisté, přehledné. Mám rád takové čisté designy, ale určitě by se našli tací, kteří ti řeknou "Co na tom chceš kritizovat?". Když budeš mít poutavé reference, myslím, že by to mohlo klapat.

  P.S.:
  Ale chtělo by to jiné logo.
  Naposledy upravil Zrušený účet 17783 : 22.05.2011 v 12:06

 4. také mám rád funkční designy, kde není zbytečně moc blbostí kolem, takže i mě se to líbí. Z těchto dvou verzí bych asi vybral spíš první, ale u té druhé verze se mi libí ty barvy a nápad. Jen provedení mě příliš neoslovilo. Co třeba to udělat po celý šířce a zvolit nějaké sympatičtější tvary. :)

 5. druhá verze se ti poměrně povedla, ale možná bych se nebál ty trojúhelníky trochu zviditelnit a asi bych doporučil jinej font na titulek a logo, tenhle je takovej "humpoláckej" :-)

 6. Hlavička bez barev se mi zdá lepší, neodváví pozornost.
  Logo by se asi hodilo, nicméně jen decentní, ať poutá pozornost hlavně reference.

 7. libi ;)

 8. Děkuju všem za komentáře, nová (a snad poslední) verze portfolia: http://postimage.org/image/2r1qxwo78/

  Nápad byl udělat pro každou referenci vlastní vzhled, no, nakonec z toho mám trochu pocit, že se to spíš podobá dortu pejska a kočičky. Co myslíte?

 9. Líbí se mi: menu (to je vážně moc pěkně vyřešené), barevné sladění, polička a prasklina ve zdi (i když jsem teď nedávno tento nápad někde tady na WT nebo na tutoriarts viděl).
  Nelíbí se mi: iMac (Je nudný, když si prohlížíš na internetu portfolia designérů, IT odborniků, kohokoliv a na 4/5 stránek je iMac. Připadá mi jako děsné kliše.), barevnost stránky kde nabízíš Red Tea Template ( tam mi připadá, že se ty barvy trošku perou).

  Btw: Hodně štěstí a zdraví k svátku. :-)

  //Beru zpět to s poličkou a prasklinou. Je to velmi pěkné a viděl jsem to právě u tvé práce "blog on the wall", jen jsem to teď uplně přehlédnul. :D
  Naposledy upravil Mythic : 28.05.2011 v 22:32

 10. Nápad dobrej, myslím, že to není špatné. Ale měl bych nějaké tipy.
  K menu a logu:
  Chtělo by to nějaké logo, né jen text. To menu má vypadat jako zvlněná ztužka? Pokud ano, chtělo by to ještě vymáknout, bez textu to poznat jde, ale s ním už je to trošku horší a vypadá to divně.

  K buttonům:
  Pokud mají buttony "More about me" a "See my work" vypadat, jakože jsou "vsunuté" to podkladu, chtělo by to ještě taky trochu vymakat.

  K ukázkám prací:
  Moc se mi to líbí. Dobrý nápad. Opravdu, velmi pěkné. A co bych vypichol, tak to je opravdu pěkné pozadí u "Blog on the Wall" a taktéž u "Red Tea Template".

  K iMacu:
  Pro někoho klišé, ale myslím, že neuškodí. Když ho máš na stole, určitě nudný není.
  Naposledy upravil Zrušený účet 17783 : 28.05.2011 v 22:26

 11. Parádní špičkový design. Mohl bys pracovat v Symbiu.

 12. Je to fajn, jen by mě zajímalo jak intuitivní bude prohlídka referencí v reálu.

 13. Grafický je to spracované na jednotku :) ale mne osobne sa nepáči... neviem prečo, zle ne mňa pôsobí...

 14. Děkuju všem za komentáře.

  Mythic: Díky (i za přání). Vím, že iMac je klišé a taková berlička, ale pro lepší představu, jak bude stránka vypadat je dobré vsadit ji do nějakého monitoru - a iMac prostě vypadá dobře.
  Kombo: Máš pravdu, na kvalitě a trochu lepší "realističnosti" budu muset ještě zapracovat.
  Martys: Díky, ale k tomu ještě pár let daleko :)
  Vodička: Popravdě jsem taky zvědavý, nějakou navigační strukturu mám připravenou, ale budu to asi ještě předělávat

 15. Flay:Jak dlouho ti trvá udělat jeden design? Tohle vypadá na pár hodin.

 16. Někdy 2 hodiny, někdy 20 (čistý čas), tenhle asi 5-6 hodin.

 17. Špičkový desing ;-)

  PS: Ten Imac je tam hezkej a plní svou funkci.

 18. @Martys: Nechci Viléma srážet, ale do symbia opravdu ještě těch pár let asi má. Resp. takto, tohle vůbec parádní ani špičkové není, má daleko lepší práce.

  Mě se to moc nelíbí a je to odbyté. Jednak myslím že máš výrazně lepší práce (obecně) a že tohle je spíš nějaký pokus, který nedopadl úplně dobře, a jednak když už jednoduchost, tak bys snad mohl zkusit trochu veselejší a zajímavější barvy, a víc propracovat detaily (univerzální jednoduchá tlačítka, přehnaný stín v hlavičce). Neřekl bych že sis tohle pořádně promyslel - ty hodiny by seděly. Ten nápad s přizpůsobováním podstránek podle reference je fajn, ale postupem času ti to poleze krkem, takže bych se toho vyvaroval.

  iMac je nevkusný. Dávat si něco takového na nějakou produktovou stránku, tak to pochopím, ale tohle je přeci tvoje portfolio... Máš přeci na víc, tím jsem si jistý!

 19. Díky za komentář, ani já z něj neměl moc dobrý pocit, i když odezvy byly vesměs kladné. Design asi zahodím (kdyby někdo měl zájem, PM) a začnu zase znovu. Tentokrát pořádně :).

 20. Celkem pěkné! Mě se líbí. A určitě je to profesionálnější práce než tvůj avatar ;)

Hostujeme u Server powered by TELE3