Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 17 z 17

Kam vkládat pr články

 1. Lidi dřív tu bylo prima vlákno kam vkládat PR články, než zmizelo s celým SEO fórem v nenávratu v archivu, kam se nedá přispívat.
  Musim teď vložit hodně PR článků a situace je taková, že hodně PR webů má docela katastrofální ranky PR 0 SR 40. A tam vkládat nemá vůbec význam. Rád bych se proto zeptal, kam vkládáte, kde se to fakt vyplatí, kde jsou slušné ranky a návštěvnost.
  Vytvořil bych tu potom seznam webů, který maj vyšší ranky aspon PR 2 nebo SR 70 protože v tom marastu webů kde ranky nejsou aby se čert vyznal.

  http://xrank.cz/?srank=yes&pagerank=...tevrenysvet.cz
  Naposledy upravil maZec-Alf : 25.03.2011 v 20:10

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Máme vlastní síť blogů, magazínu a "obyčejných" PR webů, na všechny vkládáme články pouze my. Účinnost těchto článků je opravdu veliká :-) Samozřejmě, že musí být originální.

 4. No tak sis udělal reklamu super, ale vlákno bylo myšleno pro vkládání PR článků někam jinam mimo svoje weby.

 5. maZec-Alf

  Seznam PR webů najdeš, když se zeptáš hodného strýčka jménem Google (většinou je seznam k dispozici na klonech WebTrhu).

  Jenom pro pořádek - všechny tyto weby nejsou nic jiného než zakuklené odkazové farmy a z pohledu vyhledávače (i lidského návštěvníka) nemají prakticky žádný význam. Jde pouze a výhradně o informační šum, bez kterého by se každý obešel. Vkládání článků do podobných pochybných webů je klasickou "jízdou na mrtvém koni" (opět napoví Google).

  Sledovat veličiny jako je S-rank nebo Page Rank nemá v SEO vůbec žádný smysl. Podobná prima vlákna už na WebTrhu nejsou a já jsem za to rád.

 6. Strýček google mi toho řekl hodně a třebas jsem našel i seznam pr webů na seznamukatalogů. Ale ty weby prostě v těch seznamech jsou většinou šunt proto jsem založil tohle vlákno. No pokud si klient objedná PR články tak mu je nebudu dávat na weby kde nejsou ranky, o takový weby kde ranky nejsou se většinou nikdo nestará. Já PR články neberu jako nějakej SEO zázrak, ale jako doplněk ke klasickému linkbuildingu jako odkazy z relevantního textu. Většinou s tebou souhlasím, ale tohle je až příliš extrémní a jednostraný názor. Prostě kvalitní PR weby jsou a já bych je tu rád měl pohromadě a budu rád, když mi někdo takový web doporučí.

 7. maZec-Alf

  Také bych to nerad rozmazával. Ale kvalitní PR weby (pokud tedy myslíme oba totéž), na českém netu neexistují. A můžeme to tu zavřít. Další debata nemá smysl.
  Jenom odkaz: http://www.google.cz/search?sourceid...m+pr+web%c5%af

 8. Jsi seo extrémista :) - Nebudu měnit svoje seo techniky když fungujou jenom proto, že to řekneš :)

 9. Jenže ony brzo fungovat přestanou. Google má nakročeno http://www.lupa.cz/clanky/konec-obsahovych-farem/ a Seznamu, jak ho znám, to bude trvat jen o pár měsíců déle. Z dlouhodobého hlediska prostě volíš nevhodné SEO techniky. Nicméně - je to tvůj boj :)

 10. JJ taky jsem to četl. Jen bych si dovolil s tebou nesouhlasit v jedné věci a to že "seznamu to bude trvat jen o pár měsíců déle" tos mě dostal kamaráde Seznam je na tom s relevancí jako google v roce 2003 a možá ještě hůř. Takže se nebojim, že to bude na seznamu za pár měsíců :)
  BTW já vkládám PR článek vždy jen jednou, takže obsahová farma jen pro ty co nemaj mozek a šířej duplicitu.

 11. maZec-Alf

  Duplicita je něco jiného, to jen na okraj. A pokud se týká Seznamu, nebuď Hejl :) Seznam jistě má své mouchy, ale nedělají ho úplný paka. My dva se prostě jenom lišíme v přístupu. Ty hledáš okamžitý efekt, pro mě a mé klienty je důležitý přínos dlouhodobý. Obojí má své místo a je součástí českého internetového ekosystému. Jenže - mí klienti na tom budou pořád dobře, zatímco ti tví neví dne ani hodiny. Sám si odpověz, co je lepší cesta.

 12. Ale copak to povídáš za hlouposti. Copak neumíš číst? Je to takovej problém si přečíst co píšu? Beru to jako doplněk k seo a ty hned začneš tvrdit že to je mě to nejdůležitější? No rofl.
  Diskuze s tebou vážně o ničem jedeš jak stroj a vůbec tě nezajímá co ten druhej napíše.

 13. maZec-Alf

  Ano, možná jsem poznamenaný dlouhým pobytem na internetu. Možná je ale také problém někde jinde - každý z nás chápe SEO (a jeho "doplňky") trochu jinak. Omlouvám se tedy, pokud jsem se tě svými příspěvky dotkl. Neměl jsem to v úmyslu. Platí ale to první, co jsem řekl - neexistuje na českém internetu prakticky žádný "PR web", který by měl pro SEO nějaký rozumný význam. Psaní a publikování článků, které nikdo nečte, je zbytečná a kontraproduktivní činnost. Tímto debatu končím. Díky za pozornost.
  Naposledy upravil Plaváček : 26.03.2011 v 09:35

 14. Od dnešního dne mohou zájemci vkládat také PR články do katalogu www.stavbari.com , který je zaměřený výhradně na stavebnictví - stejně tak je tomu i v případě PR článků

 15. Citace Původně odeslal maZec-Alf Zobrazit příspěvek
  Musim teď vložit hodně PR článků a situace je taková, že hodně PR webů má docela katastrofální ranky PR 0 SR 40. A tam vkládat nemá vůbec význam.
  To je nesmysl. Tyto ranky má homepage těch katalogů. Ve finále pro tebe budou mít stejný význam PR 0 a PR 4, protože stránka, na které máš svůj článek má vždycky PR 0.

  Názorná ukázka na katalogu PR 4 a SR 5 (asi po stopadesátéšesté tady na webtrhu):
  ranky.cz:
  link na PR katalog - http://ranky.cz/ranky/www.web-recenze.cz
  link na kategorii - http://ranky.cz/ranky/www.web-recenz...vi-vyroba%252F
  link na Váš inzerát - http://ranky.cz/ranky/www.web-recenz...a%252F1971.htm
  A toto je ještě ten dobrý případ, kdy na Váš inzerát odkazují tři linky (podle yahoo), většinou je to krutá nula.

  Z osobní zkušenosti - Až tak nezáleží na PR/SR katalogu, důležité je zajistit, aby na Váš článek vedly linky, aby byl originální atd . . . Taky by neměly všechny odkazy z článku odkazovat na Vaši homepage, ale každý na jinou sekci stránek. A nezapomínat na tagy;-).

 16. Ideální asi bude si pr články koupit na příbuzném webu, pokud možno jednorázovou platbu. Pokud chceš publikovat pravidelně více článků. Najdi si ten zmiňovaný seznam pr webů a dej si testovací články. Pak zjistíš na kterých stránkách tě to zaindexovalo ve vyhledávačích. Pokud jsi líný a chceš to dát na více webů, zkus 53PR weby. To je můj názor ohledně pr článků..


 17. Zkus se podívat na seznam PR webů - http://vtipne.com/index.php?a=9

Hostujeme u Server powered by TELE3