Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Obrázky a fotky celebrit

 1. Má někdo zkušenosti se získáváním oficiálních obrázků zahraničních celebrit? Nevěřím tomu, že to každý kopíruje ze zahraničních webů, přestože to tak tolikrát vypadá a také tomu tak mnohdy je :-(

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Věř... věř... věř...

 4. Citace Původně odeslal dysmusax Zobrazit příspěvek
  Věř... věř... věř...
  no dobře, ale někde oficiální zdroj být musí, samo se to odnikud nebere ;-) Taky by bylo zajímavé vědět, jestli, resp. jaké jsou možné postihy za vykrádání obrázků ze zahraničí.

 5. Postihy počítám, že budou podle autorského zákona a rozsahu způsobené škody :)
  Zdroj bude nějaká světová agentura jako Reuters :) akorat fotografie.

 6. Když jsem dělal na jedné reality show, tak to co jsme fotili, jsme dávali na ftp. Kde si to bulvár stahoval a to co ho zaujalo, tak zavolal do PR a zjistoval info co se zrovna dělo. Potom si to poupravil a napsal članek na přední stranu "Kozy ven" :-)

  Takhle jsem to postrehl, mozna to fungovalo jinak. Šlo to jednim uchem (okem) dovnitř a druhým ven. Já se musel věnovat svý práci.

 7. Maxiorel: momentalne davam dohromady presne takovou stranku a co jsem mel moznost zatim poznat je to o tom mit tak 10 dobrych zdroju(samozrejme anglicky psanych) a z tech cerpat informace. Jinak k tem fotkam, blogy si ti to berou mezi sebou a je to logicke.
  Fotky se samozrejme daji kupovat od ruznych spolecnosti ktere se na to specializuji, ale pokud nejsi majitel magazinu jako blesk, pikant ci podobne asi na to financne mit nebudes:).

  Kdyby se chtel neco prodiskutovat muzes prispet do threadu ktery jsem zalozil v sekci napady a kritika stranek - bulvarni blog, rozjela se tam docela slusna diskuze:)
  Naposledy upravil Martin Schlemmer : 23.08.2007 v 18:07

Hostujeme u Server powered by TELE3