Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Web Servis Junior (Brno)

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 22. 12. 2010
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
HLEDÁME:
Komunikativního a spolehlivého brigádníka/brigádnici na dlouhodobou brigádu do oddělení internetového marketingu s volitelnou pracovní dobou, který/á bude poskytovat technickou podporu našim klientům.
NÁPLŇ PRÁCE:
- přijímat a vyřizovat servisní požadavky na služby Web Servis - např. řízení PPC kampaní, napsání článku nebo například návrhu nové grafiky webu a komunikovat je s týmem internetového marketingu
- zajišťovat servis na internetových a softwarových projektech
- poskytovat kompletní servisní a technickou podporu svěřeným klientům
- koordinovat a rozvíjet svěřené servisní projekty
- realizovat drobné servisní zásahy
- spolupracovat a úkolovat členy realizačního týmu
- rychle a profesionálně plnit konkrétní servisní úkoly ve stanoveném termínu
- sledovat realizaci požadavků a termíny dokončení a dávat podklady k fakturaci
- komunikovat s klienty o průběhu jejich požadavků
- zaznamenávat a reportovat výsledky požadavků
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání (studenti VŠ vítáni)
- odborná znalost a praxe v rámci internetového marketingu výhodou
- znalost HTML a základů programování vítána
- znalost grafických systému pro úpravu fotek vítána
- povědomí o SEO/SEM, PR, webmasteringu a grafiky výhodou
- technické znalosti internetových technologií
- zkušenosti s tvorbou a rozvojem internetových aplikací
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- praxe v oblasti PR, IT a marketingu výhodou
- znalost internetu a práce na PC (MS Office)
- komunikativnost, motivace
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
NABÍZÍME:
- práci v atraktivním IT oboru v příjemném pracovním prostředí v centru Brna v mladém kolektivu
- dlouhodobou brigádu cca. 10-20 hod./týdně s volitelnou pracovní dobou dle domluvy
- možnost zajímavého výdělku formou odměn za odvedený objem práce
- možnost získání praxe při studiu
Pokud o tuto brigádu máte zájem, zašlete nám prosím svůj životopis na e-mail korenek@sovanet.cz, v případě našeho zájmu Vám do 5 pracovních dnů odpovíme.
13 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 22. 3. 2010
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.