100% provize za získaného klienta. Provize za jednoho klienta až 8 roků. To není vtip! Začni již dnes.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Návrh domeny, zabezpečenie aby mi ju niekto neprebral

 1. Dobrý den, ked niekto zhána domenu na istú tému. A ja som našiel domenu ktorá by bola idealne a pravdepodobne by onu mal zaujem. Ako si viem zabezpečiť aby hned po oznámeni mena volnej domeny si ju dotyčný nezaregistruje a nezaplatí mi za nápad.
  To že si ju zaregistrujem ja nepripadá do uvahy lebo mne by bola zbytočná a v prípade ak by onu nemal zaujem tak by som len prerobil.
  Dúfam že som sa dobre vyjadril že čo chcem vedeť.
  Ďakujem

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Tvanik poptává: Hledám programátora v PHP na spolupráci
  Lucie Čapková SOVA NET poptává: Grafik - dlouhodobá spolupráce
  Jiří Archetyp Sedláček poptává: Kdo pro nás zrealizuje e-shop na Shoptet.cz
 3. pokud chceš potenciálně parazitovat na druhejch, musíš risknout alespoň registrační poplatek.

 4. nechcem parazitovať. len proste ked niekto ponuka peniaze za návrh na domenu tak prečo nie ?

 5. tak jedině smluvně. ale tady to prakticky těžko realizuješ.

 6. Bez investice není spekulace, podle mě se nevyhneš nákupu domény. Na druhou stranu není to tak strašné, s jejich cenami :).

 7. Proč apriorně předpokládáš, že partner, kterému chceš pomoci svým nápadem, nebude ochotný ti uhradit práci a nápad? (Což jsou dvě složky, na které bych to v rámci obchodu rozdělil.) Pokud jde o "ne až tak dobrého kámoše, na kterém chceš vydělat pár stovek", tak to sem snad ani netahej. Pokud uvažuješ o nabídce jako o odvedené práci, pak bych prostě navrhl zájemci, že to pro něj udělám. Navrhnu mu několik domén, které vymyslím, ověřím jejich dostupnost a za to chci např. pětistovku až tisíc. Víc než 2 hodiny by mi to asi netrvalo (moje ověřená db zajímavých a přitom volných domén otestovaných na cz, com, eu a vazby s pomlčkami a bez trvala asi tolik času, ale já jsem kreativec :) ), pětistovka na hodinu je pro mne dobrá cena. A pokud si nevybere, dostanu tuto částku jako poradenskou. Pokud si vybere, zajistím případně vše s tím související, nebo nechám vzhledem k nutnosti tak jako tak nahánět doklady, zbytek na něm, a dohodnu si za to opět nějakou sumu. Když si nevybere, tak nic nedostanu.
  Pokud bych tomu partnerovi nevěřil, nebo z čisté posedlosti smlouvami, bych to sepsal na papír a s dovětkem, že se zavazuje ti uhradit xxx částku, pokud do šesti měsíců od podepsání smlouvy doménu přesto zaregistruje, bych ho to nechal podepsat.

  Jediný problém vidím v tom, že si sám nevěříš natolik, abys vystupoval jako dospělec. Nic osobního v tom nehledej, možná je to moje chybná dedukce. Osoba se stabilizovaným příjmem by o podobném přivýdělku neuvažovala a pokud by to byl její byznys, neptala by se. Odtud můj odhad. A nemám nic proti jednorázovým přivýdělkům, to bych se neobtěžoval psát. ;)

Hostujeme u Server powered by TELE3