Prodám výdělečný web ZelenyTiket.cz 1.2Mil/rok
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Doména DoLekarny.cz, historie od roku 2003

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Prodej domén.
Vybíráme pro vás:
Vyvolávací cena: 13 090  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Minulý týden jsem koupil doménu DoLekarny.cz na dAukce.cz, měl na ní pokračovat eshop, bohužel mi nedopadla spolupráce s jedním člověkem, který se o běh eshopu měl starat. Sám to nestihnu, takže jsem se doménu rozhodl prodat.
  Doména má srank 70. V archivu jsem od roku 2003, eshop pak zachycen na rok 2006. V google je zaindexováno několik stovek stránek.
  Doména je ideální na eshop, případně diskuzi o lécích, zkušenosti atd.
  O aukci se psalo na 404m.com, příhozů bylo 44, 6 přihazujících, vydražená cena 13 090 Kč bez DPH což je zde vyvolávací... Na prodej vystavím fakturu a jako bonus výherce získá doménu do-lekarny.cz.
  Dražená cena bez DPH.

 2. Dobrý den, taky jsem v té aukci dražil. Tehdy ta doména opravdu měla velkou hodnotu. Např. na klíčové slovo "Folixil" byl stále link na 1. místě na seznam.cz. Folixil prodáváme v obrovském množství a jen toto slovo by nám vydělalo spoustu peněz.
  Bohužel jste tu doménu pohřbil, seznam.cz už ruší indexace. Bylo třeba rychle jednat a vytvořit eshop co nejrychleji. Myslím, že za pár dnů nebude mít žádnou hodnotu. Škoda...

  Celá ta aukce byla dost divná. Konec měl být 14:20. Když jsem přihodil nejvyšší nabídku 14:19:45, tak se konec aukce posunul na 14:40.

 3. Pokud je doména v ochranné lhůtě, tak není nějaký čas funkční ještě před vyřazením... Ale máte pravdu, že projekt by zde měl být co nejdříve. Na dAukce je ochrana proti příhozům ke konci aukce, pokud přihodíte nějaký čas před koncem, konec aukce se posune.

 4. Citace Původně odeslal mikey Zobrazit příspěvek
  Pokud je doména v ochranné lhůtě, tak není nějaký čas funkční ještě před vyřazením... Ale máte pravdu, že projekt by zde měl být co nejdříve. Na dAukce je ochrana proti příhozům ke konci aukce, pokud přihodíte nějaký čas před koncem, konec aukce se posune.

  Vysoká cena domény byla právě díky dobrým pozicím na seznamu a počtem indexovaných stránek. Dnes už jich je na seznamu jen 132. A už žádně klíčové slovo není na dobrých pozicích.
  1.11. už tato doména nebude zajímavá vůbec.

 5. Citace Původně odeslal David-M Zobrazit příspěvek
  Vysoká cena domény byla právě díky dobrým pozicím na seznamu a počtem indexovaných stránek. Dnes už jich je na seznamu jen 132. A už žádně klíčové slovo není na dobrých pozicích.
  1.11. už tato doména nebude zajímavá vůbec.
  Takže když aukci ukončím 31.10, bude ještě pro kupujícího zajímavá? Myslím si, že když jste doménu nezískal vy, tak se tu alespoň snažíte odradit ostatní zájemce...

 6. :) nic Vám nekazím, pokazil jste si to sám, jen mě to zaujalo, že tak dobrou doménu někdo dokáže pohřbít. Třeba nemám pravdu a ještě to dobře prodáte, k tomu je tady ta diskuse, ne? Ale dobře už mlčím...

 7. Citace Původně odeslal David-M Zobrazit příspěvek
  :) nic Vám nekazím, pokazil jste si to sám, jen mě to zaujalo, že tak dobrou doménu někdo dokáže pohřbít.
  Jen jestli jste si to nepokazil vy tím, že neumíte přihazovat v aukci... Ale ještě to můžete napravit tady, není to tak složité:o)

 8. :)

Hostujeme u Server powered by TELE3