Prodej eshopu vč. technologií na potisk textilu
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Subdodávky pro agenturu

 1. Ahojte,

  meli bychom delat nejake subdodavky pro jednu agenturu. Vytvor nasi prace by mel byt k jedne kampani jejich klienta. Poslali jsme jim nejaky kreativni koncept toho, co bychom jim mohli nabidnout. Klient agentury na to kouknul a trochu pozmenil zadani a agentura po nas ted chce dalsi kreativni kocenpt. Jelikoz to je prace tak minimalne na 3 hodiny, nevim, jak jim slusne napsat, ze to radi vytvorime, ale ze nejde aby si takhle vymysleli donekonecna, jestli mi rozumite. Tu zakazku asi dostanem, presto jakym zpusobem se tohle resi? Ma nekdo nejakou zkusenost / pusobil nekdo v agenture a vi, jak to chodi?

  Diky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nevím jakou přesně máš dílčí činnost na mysli. Třeba grafici chtějí skicovné. Když za mnou přijde klient, že chce web (aplikaci) a ať mu udělám nástřel s cenou, tak mu to udělám zadara. Pokud, ale už chce něco více, jako třeba udělat case-study (prostě vymyslet za něj, jak by to mělo fungovat), tak chci automaticky 30% zálohu z prvotního nástřelu. Je to filtr na klienty, kteří z tebe tahají jenom rozumy a zkouší "fake objednávky", aby si udělali přehled o trhu. Pro mě je to zbytečná práce, která mě stojí čas a nemá finanční výsledek a tímto se jí snažím vyvarovat.

 4. Takhle, agentura po nas chce koncept urcite aplikace - tzn. ze my musime vymyslet, jak to bude fungovat, jak to bude vypadat atp. a poslat jim urcity nastrel. Tady nejde o tahani rozumu, ale proste se zmenilo zadani a oni chteji novy koncept te aplikace.

 5. Citace Původně odeslal agile Zobrazit příspěvek
  tzn. ze my musime vymyslet, jak to bude fungovat, jak to bude vypadat ....... Tady nejde o tahani rozumu, ale proste se zmenilo zadani a oni chteji novy koncept te aplikace.
  Jestli to chceš dělat zadarmo, proč ne. Osobně už bych to viděl na zálohu nebo odměnu za "skicovné", klidně symbolických 1000 Kč. Jestli to myslí vážně, tak si zaplatí, jestli ne, tak ušetříš čas.

Hostujeme u Server powered by TELE3