Clou nabízí: Výměna tématických odkazů
Pawlisko nabízí: Zpětné odkazy: půjčky, povinné ručení a Chytrá karta České spořitelny
Angeloo123 poptává: Koupím weby i minisite - finance, cestování, práce, lázně, styl, ženy..
no rozhodci soud ti vyda rozsudek,nasleduje exekuce... a na druhou stranu,z exekuce vzdy neco dostanes:D:D
Pak Kvapil opět nepřeKvapil. Snůška podvodů, exekuce na vlastní dům, hlásím se k podvedeným, tohoto "člověka" již nikdy více. Doporučuji urgentní BAN včetně jeho IP adresy, aby nenapálil i ostatní, pod jiným jménem. Kvůli němu mám finanční potíže já, ty peníze mi chybí.
Opakovaný podvodník, uděluji zákaz činnosti na Webtrhu.
D2MAC, smazal jsem vám ten mstivý negativní iTrader, který jste od něj dostal.
Retale nebylo by lepší rovnou zakázat žádosti o půjčky v pravidlech?
Nechci to zakazovat, věřím, že legitimní transakce převládají, ale lidé musí být při půjčování opravdu maximálně obezřetní.
Pro mě rozsvítí žádost o půjčku okamžitě varovné světýlko a jdu žadatele proklepnout.
Dracek: Jestli to je moc, budu vědět do 14 dnů. Zrovna mi na Libereckým soudě leží dvě žaloby o platební příkaz (pro exekutora) dvou mých neplatičů. V obou smlouvách mám poplatek z prodlení určen na 1% denně. Žaloby jsou na dlužnou částku včetně příslušenství ve výši 1% prodlenní/den.:kava:
Retal: jsem také pro zákaz půjček na webtrhu je to zbytečný balast, který zasírá. Klasický trh má dost nástrojů dluhové služby.