Více informací

Kariéra: Vývojaři webové aplikace

Amadeo
verified
rating uzivatele
22. 4. 2009 09:36:23
Vývojáři webové aplikace
Chcete se psaním software (zase) bavit? Chcete se podílet na návrhu architektury? Chcete vyvíjet rychle a efektivně? Mít a užít si odpovědnost? Osloví vás systém práce Getting Real od 37signals?
Máme před sebou několik let práce na novém informačním systému do zemědělství.
Projekt je již rozeběhnutý a teď rozšiřujeme tým.
Hledáme do týmu vývojáře webových aplikací, kteří mají zkušenosti s vývojem webových aplikací v jakémkoliv frameworku typu MVC, láká je možnost podílet se na vývoji něčeho nového, chtějí se posunout směrem k progresivnějším technologiím (Python, Ruby, Java) a nebojí se chybovat, hledat a zkoušet v procesu rychlého iterujícího vývoje.
Nemusíte mít dlouhý životopis (je samozřejmě výhodou), ale musíte umět a chtít programovat. Proklepneme si vás.
Formální náplň práce
  • Vývoj webové aplikace dle zadání a specifikace analytika webové aplikace.
  • Podílení se na vývoji architektury aplikace.
  • Testování a opravy vlastní i cizí práce.
Technické
  • Zkušenost s jakýmkoliv frameworkem typu MVC (vývoj v současné době probíhá na Zend Framework).
  • Znalost programování v PHP, znalost MySQL.
  • Výhodou znalost programování v Javascriptu a AJAX.
  • Znalost Python, Java nebo Ruby výhodou.
  • Základy XHTML, CSS (na šablony jsou tu ale jiní).
Osobnostní
  • Mozek mezi ušima.
  • Schopnost stát si za svým názorem.
  • Poctivost a otevřenost v diskuzi.
  • Ochota učit se nové technologie.
  • Pasivní znalost angličtiny (dokumentace...).
Nabízíme
  • Zajímavou práci na novém informační systému za zajímavých platových podmínek.
  • Stabilní zázemí rozvíjející se společnosti.
  • Atraktivní systém motivace zaměstnanců dle výkonu a ročních plánů.
  • Mladý a neformální pracovní kolektiv.
  • Pracovní poměr na HPP na plný úvazek (krom nabídky je i podmínkou).
  • Pracoviště 7 minut od centra Brna.
Nástup je možný ihned.
Pokud jsme Vás zaujali, tak se neváhejte ozvat.
Rádi a otevřeně si s Vámi popovídáme o detailech nabízené pozice.
Kontaktní osoba
Petr Hruban
Případně navštivte
Pro odpověď se přihlašte.
Přihlásit