Prodej FOREX webů, včetně affiliate účtu se 7300 registracemi a výdělkem 277 000 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 17 z 17

Fazole - máte zkušenost?

  1. Muskwa Hodnocení: 25 (100%) Muskwa je na dobré cestě
    1
    Zdravím,

    teď jsem něco četl o systému Fazole.cz a připadá mi, že by to mohlo fungovat nějak podobně jako třeba soutěže. Připadá mi celkem slušná cena 0,20 Kč/návštěvníka, i když je zase pravda, že hodně lidí půjde jenom po těch fazolích. Máte někdo zkušenost?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. maxiorel Hodnocení: 2 (100%) maxiorel je zatím velká neznámá
    2
    Citace Původně odeslal Muskwa Zobrazit příspěvek
    Zdravím,

    teď jsem něco četl o systému Fazole.cz a připadá mi, že by to mohlo fungovat nějak podobně jako třeba soutěže. Připadá mi celkem slušná cena 0,20 Kč/návštěvníka, i když je zase pravda, že hodně lidí půjde jenom po těch fazolích. Máte někdo zkušenost?
    Fazole běží už dost dlouho. Kdysi jsem je použil pro přilákání zákazníků na nový eshop - za Fazole jsem nabízel slevu a bylo to docela úspěšné. Nicméně jestli směny fungují stále netuším. Cena za návštěvníka, je ale slušná. Pokud si dáš políčko pro sbírání fazole někam dovnitř webu, mohlo by to pěkně navýšit PageViews.

  4. No mě to nepřijde tak exlusivní, tedy to lákání lidí na fazole. Myslím si, že většina přijde sebere fazole a víc je tvůj web nezajímá a z toto důvodu mi ta cena za návštěvníka přijde velmi vysoká. Nabízet slevy za fazole v eshopu, tak to je něco jiného to se myslím vyplatit může.

  5. Ja muzu pridat nazor na system fazole z druheho pohledu. Ja jsem drive prave fazole sbiral,lezl jsem po webech,a musim rict ze tak u 70% webu(eschopu) jsem sebral fazoli a okno zavrel. Ale nektere weby me na prvni pohled zaujali,bud graficky,nebo nejakym tematem,ke kteremu mam blizko. Jestli si dobre pamatuji,tak jsem dokonce i z par takovych eshopu dale nakupoval.

  6. taky přidám druhý pohled:
    Já fazole sbíral často. Je pravda že jsem taky většinu stránek zavřel. Ale když jsem se rozhodl si kupovat DVD vypalovačku, nebo nápln do tiskáren, vždy jsem se nejprve podíval na ty "fazoelové weby". Když dávají fazoli třeba každý den, a už jsme na tom webu tak se mrknu jaké mají ceny ... .

    A je taky pravda že nějaké zajímavé weby mě utkvěly v paměti. Jsou v oblíbených i když fazole už nedávají.

    Takže to chce vyzkoušet .... a uvidíš

  7. Ja taky nazor z durhe strany, vetsinou jsem hledal taky jen fazole, a pak zas okno zavrel...A kdyz fazole byla schovana tak jsem is rekl jeste: To je ale blbej web ze to jeste schovavaj :) Ale opravdu jsem heldal jen jasny oranzovy obrazek s fazoli, pokud nebylo neco na webu oranzove vyznaceno, ani jsem se na to nekoukal.. Jen roloval dolu...

    Jinak pokud fazole sbirate, tak drive(neivm jestli jeste ted) za apr fazoli nabizel reklamu vaseho webu na nejakym fazolovim foru :)

  8. Já jsem provozovala fazolovou kampaň na mách stránkách zhruba půl roku. A kromě zvýšení návštěvnosti to moc efekt nemělo. Většina opravdu jen vlezla pro fazole a zas odešla. Za tu dobu bylo myslím díky fazolím 3-5 objednávek, už nevím. Je to málo. Efekt mají ty kampaně, kdy dáš možnost uhradit část ceny fazolemi, ale to jsem nechtěla.

  9. Muskwa Hodnocení: 25 (100%) Muskwa je na dobré cestě
    8
    Citace Původně odeslal Koumr Zobrazit příspěvek
    Ale opravdu jsem heldal jen jasny oranzovy obrazek s fazoli, pokud nebylo neco na webu oranzove vyznaceno, ani jsem se na to nekoukal.. Jen roloval dolu...
    takže důležitý věci dělat oranžově, jo? :D
    asi je fakt, že fazole mají smysl spíš pro ty eshopy co nabídnou za fazole nejakou slevu. co jsem koukal, některé ty nabízené slevy jsou poměrně dost nevýhodný, když se přepočtou na cenu - tzn. že na tom majitel e-shopu ještě vydělá, takže pokud někdo něco prodává tak to nemusí být špatný nápad.

  10. Uvažoval jsem o fazolích pro Banda.cz. Služba kterou poskytujeme je svým způsobem ojedinělá, takže spousta lidí ani neví, že něco takového existuje a že to vlastně nutně potřebují :) Dostat tu službu do povědomí, na to by se možná fazolová kampaň hodila. Zatím ale ještě nejsem rozhodnutej zda do toho půjdu, uvítám váš názor.

  11. noksik Hodnocení: 9 (100%) noksik je zatím velká neznámá
    10
    Citace Původně odeslal MaRTiNa_brno Zobrazit příspěvek
    Já jsem provozovala fazolovou kampaň na mách stránkách zhruba půl roku. A kromě zvýšení návštěvnosti to moc efekt nemělo. Většina opravdu jen vlezla pro fazole a zas odešla. Za tu dobu bylo myslím díky fazolím 3-5 objednávek, už nevím. Je to málo. Efekt mají ty kampaně, kdy dáš možnost uhradit část ceny fazolemi, ale to jsem nechtěla.
    diky za tvou zkusenost martino, zrovna jsem chtel neco podobneho udelat

    btw. nevali se nekde sociodemografie fazolaru ?

  12. Muskwa Hodnocení: 25 (100%) Muskwa je na dobré cestě
    11
    nemam to overene, ale tipoval bych celkem dost lidi pod 18. mozna tam budou dve skupiny lidi - pripada mi to trochu jako analogie ruznych klikacek, placeni za emaily atd.

    ale je to jenom muj soukromy tip, overeno to nemam.

  13. Citace Původně odeslal noksik Zobrazit příspěvek
    diky za tvou zkusenost martino, zrovna jsem chtel neco podobneho udelat

    btw. nevali se nekde sociodemografie fazolaru ?

    http://www.fazole.cz/pruzkum/

  14. kraja Hodnocení: 9 (91%) kraja je na dobré cestě
    13
    pruzkum peknej, ale starej jak cerny uhli.
    udaje z roku 2001 mi prijdou ponekud irelevantni.

  15. Jj, mylsim si ze od te doby se na internetu dost veci zmenilo... 7 let je na itnernetu strasne velka doba....

  16. Muskwa Hodnocení: 25 (100%) Muskwa je na dobré cestě
    15
    Citace Původně odeslal Koumr Zobrazit příspěvek
    Jj, mylsim si ze od te doby se na internetu dost veci zmenilo... 7 let je na itnernetu strasne velka doba....
    To máte určitě pravdu, třeba otázky typu "Kolik hodin inetu denně?", "Nejčastější způsob použití?", "Nakupujete na inetu?" budou dnes určitě někde jinde.

    Ale co se týká třeba věkového složení fazolářů a některých dalších otázek, tak to bych si troufl tvrdit, že bude prakticky totožné. Fazole jsou pořád jedny a ty samý :) Dá se z toho vybrat pár užitečných věcí.

  17. Citace Původně odeslal Muskwa Zobrazit příspěvek
    ...tak to bych si troufl tvrdit, že bude prakticky totožné. Fazole jsou pořád jedny a ty samý :) Dá se z toho vybrat pár užitečných věcí.
    To bych až s takovou jistotou netvrdil. V době pořízení toho průzkumu byly možnosti fazolářů daleko větší, zejména co se týká odměn na tom byl projekt daleko lépe, protože existovala možnost si čistě za fazole koupit hodnotný fyzický produkt, což dnes již, myslím, možné není - nějak blíže to nesleduji.

    Také možnosti zábavy na internetu v té době byly jiné. Troufl bych si říct, že zatímco tehdy bylo sbírání fazolí déletrvající činností, dnes je to spíš krátkodobý proces vedený myšlenkou něco zadarmo (za cenu času a připojení k internetu, které stejně většina mladistvých neplatí a volného času mají mnoho) získat, jenže dnes již nic zadarmo nezískají. Maximálně nějakou slevu, nebo virtuální produkt nevalné hodnoty.

    Osobně jsem spíš názoru, že hodnotnější bude propagace prostřednictvím virtuálních měn projektů typu Second Life apod. Jen asi implementace bude náročnější a na příliš růžový výsledek bych také nevěřil. (Na druhou stranu, třeba majitelé ostrova Bohemia nabízejí zdarma místo pro obchody, takže kdo chce, vyzkoušet si to může bez větších fin. nákladů.)

  18. Fazole opravdu nemají smysl. Mám s nimi zkušenost, ze tří ruzných kampaní. A s dost lidma sem se i bavil. Takže dle mých několikaletcýh zkušeností bylo 95% fazolářů, se kterýma sem přišel do styku stejných.

    Přijdou, seberou fazoli, odejdou. Když ji nenajdou (je někde ukrytá, nebo, se k ní musí proklikat, tak ještě nadávají na fóru a hodní záporně kampaň. V lůepším případě nadávaj, že se za ty fazole u vás nedá nic koupit. Pokud jste eshop a podbně.

    Model druhý. Fazole za proklik. Pro takový druh kampaně si zakládají specialně fóra a na svoje stránky si dávají tyto bannery. Pak během dne si za odměnu všichni navzájem odklikaj na všchny bannery. Čili opět výsledek veškerý žádný.

Hostujeme u Server powered by TELE3