Hledáte fotografa?
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Platobna brana

  1. brano Hodnocení: 3 (100%) brano je zatím velká neznámá
    1
    Zdravim,

    riesim dost zavazny problem s klientom. Potrebujeme nejaku online platobnu branu ktora bude akceptovat aj platobne karty a limit na platbu cez branu NEBUDE mensu ako je 2000€.
    Klient bude na webe predavat produkt, ktory po zaplateni bude mat moznost si stiahnut. Ale az PO platbe.

    Skusali sme PayPay - maju limit LEN 1000USD, takze z tohto hladiska nevyhovuje. Inac by to bolo idealne riesenie aj co sa tyka implementacie.

    PayPal - neviem ake su limity, ako funguju platby a ake su poplatky, pripadne akym sposobom to implementovat na potreby ake su uveden hore.

    Ine riesenie, resp. ine systemy nemam. Pozeral som MoneyBookers ale tam tiez neviem ake su limity a implementacia vyzera dost pracne a zlozito. Pojde len o jeden jednoduchy script na tu platbu.

    Dovod preco nemozme vyuzit patobnu branu banky kde ma ucet je ten, ze nie je pdonikatel, ani zivnostnik ani ina pravna forma.

    Neviete mi prosim nieco poradit? A dost surne.
    Dakujem

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Paypal by to teoreticky zvládnout měl. Používáme ho a je docela v pohodě i implementace, ale zase bych tě nerad mystifikoval. Nikdy jsem u nich žádné limity neviděl napsané, ale to neznamená, že nejsou.

    Na druhou stranu bych při €2000 uvažoval i nad tím, zda může vůbec někdo tolik platit kreditní kartou po netu. Ty limity jsou většinou nastavitelné, ale mě při vyřizování kreditky nabízeli několik hladin a tuším největší byla 50.000 CZK.

  4. Zkusil bych Kagi. Mají handshaking realizovaný chvíli po zaplacení, takže se dá prodej automatizovat a dá se s nimi slušně komunikovat i napřímo. Takže i kdyby měli nižší limit (což z hlavy nevím, my jsme na strop nenarazili), třeba by se dal vyšší dojednat.

Hostujeme u Server powered by TELE3