Originální článek = originální odkaz zlepšete si pozice ve vyhledávačích
Zobrazují se odpovědi 1 až 21 z 21

Vlastní CMS - prodej (bude zájem)

  1. IT24 Hodnocení: 1 (100%) IT24 je zatím velká neznámá
    1
    S kamarádem v současné doobě pracujeme na CMS pro web. Jedná se o uživatelsky přívětivý CMS se základními funkcemi (nastěnka, soukrome zpravy, clanky, obsah, galerie, administrace fora, uzivatele a prava) je to psane v cistem PHP. Premyslim ze by jsem nabidl system pro dalsi pouziti pripadnym zajemcum k neomezenemu pouziti, jen pod jinym nazvem az cenu rekneme 999,-. Myslite ze by byl zajem? Pripadnym zajemcum poskytnu info na icq 368518715

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. IT24 Hodnocení: 1 (100%) IT24 je zatím velká neznámá
    2
    spise jsem mel na mysli prodej developerum a programatorum kteri si to prikrasli k obraz usvemu :-) Zkratka budou mit zakald a nebudou ztracet tolik casu :-) Ale samozrejme cilovym zakaznikum budeme poskytovat i na sazeni an jejich weby, ale uz to nebdue na neomezene pouziti, ale zkratka jeden web :-) Od 20.5.2012 by jsme to radi rozjeli vcetne dalsixh sluzeb :-) Podporu poskytovat v pripade prodeje programatoru ma developerum z casovych duvodu nebudeme

  4. O co je to lepší než Wordpress zdarma, který má nejen základní funkce?

  5. IT24 Hodnocení: 1 (100%) IT24 je zatím velká neznámá
    4
    WP je skvělý a mocný CMS bohužel vím, že pro některé BFU je velice těžké se v něm zorientovat :-) A pro některé je tam těch funkcní zase až moc :-)

  6. polakpet Hodnocení: 2 (100%) polakpet bude brzy slavný/á polakpet bude brzy slavný/á
    5
    BFU bych moc nepoužíval, dokud nemáte potvrzené, že Váš systém je přívětivý. Jestli chcete fundované názory, nahrejte na internet demo. Vyzkoušíme a zhodnotíme, jestli je to pro Vaše BFU dost přívětivé.

    Vždycky se zaleknu, co to říká o člověku, který o svých zákaznících mluví jako o BFU. Dělají se mi z toho negativní předsudky. Snad je Váš systém opravdu tak dobrý, abyste si podobné tituly mohl dovolit

  7. IT24 Hodnocení: 1 (100%) IT24 je zatím velká neznámá
    6
    BFU (běžný franta uživatel) bylo myšleno tím běžný uživatel, jako třeba asistentka firmy, která bdue mít na starosti správu :-) Více informací sdělím po soukromé konverzaci. Systém je prozatím ve vývoji a nerad bych zde střílel verejne něco rozdelaneho :-)

  8. Tkim Hodnocení: 39 (100%) Tkim je na dobré cestě
    7
    Já osobně znám a s oblibou používám CMS sunlight - ten je více než uživatelsky přívětivý Takřka pro blbé (pro mě ideál) :-D. Jeho hlavní předností: je zadarmo. Co to vaše CMS umí více než zmiňovaný, že chcete za to peníze?

  9. IT24 Hodnocení: 1 (100%) IT24 je zatím velká neznámá
    8
    Především je graficky svižněji zpracován :-) a celkové ovládání pohodlnější... do detailu sunlight neznam

  10. Tkim Hodnocení: 39 (100%) Tkim je na dobré cestě
    9
    To chce vážně nějaké screeny z administrace či demo. Takhle těžko soudit. Já beru odjakživa Joomla, Wordpress - na náročné projekty - spoustu pluginů. CMS sunlight - na jednoduší portály, weby apd... a vzhled - templates ovlivňuje sám grafik ne? Pokud administrace tak ta v onom CMS jde též editovat.

  11. Kovboj Hodnocení: 13 (100%) Kovboj is a jewel in the rough Kovboj is a jewel in the rough Kovboj is a jewel in the rough
    10
    Citace Původně odeslal IT24 Zobrazit příspěvek
    spise jsem mel na mysli prodej developerum a programatorum kteri si to prikrasli k obraz usvemu :-) Zkratka budou mit zakald a nebudou ztracet tolik casu :-)
    Než upravovat a předělávat cizí kód je většinou lepší rovnou si to napsat (nebo nechat napsat) rovnou od začátku. Navíc pokud do toho budou vrtat, tak nebudou nejspíš možné případné aktualizace od vás a podobně. Takže bych tomu velkou naději na úspěch nedával...

  12. Nevím, co je na CMS sunlight to CMS, vypáda to jako Adminer nebo Phpmyadmin. Pro laika naprosto nepoužitelné, nutnost znalosti HTML. Jedinné, co to vlastně udělá za mě, vygeneruje to menu.

  13. Myslite ze by byl zajem
    So presvedceny ze nie.
    Ked za nieco platim chcem byt presvedceny o plnej podpore a nie byt zavisli na dvoch ludoch.
    Je plno OS systemov, kotre aj keby neboli zdrama maju plnu podporu vo velkej komunite. Na akykolvek dotaz alebo riesenie porblemu dohladas v sekunde mnozstvo odpovedi.
    Wordpress, Joomla a Drupal sa da zvladnut v zakladoch po precitani jednej knihy a zvladaju to uplne v pohode ja BFU.
    Ako bolo spomenute najdrahsie na dovyvoji nejakej cudzej prace v "cistom PHP" bez pouzitia nejakeho frameworku bude asi na tej kupe najdrahsie.
    Osobne si neviem predstavit developera, ktory by sa nad touto ponukou neusmial.

  14. ora Hodnocení: 13 (100%) ora vyzařuje působivou auru ora vyzařuje působivou auru
    13
    Ahoj, doba vývoje vlastních CMS už je dávno pryč. Chápu touhu programátorů zanechat něco za sebou, ale nikdy se Vám čas věnovaný jeho vývoji nevrátí. Pokud se BFU nezorientuje ve WordPressu (s oprávněním jako autor) tak mám pochybnosti , že u Vás to zvládne líp (pokud to náhodou neděláte WYSIWYG jako Webnode). Většina developerů a programátorů používá nějaký již existují prověřený systém (Wordpress, Drupal, Joomlu a další) a ten si podle potřeby upravují , ale většinou jim stačí najít vhodný plug-in, případně si plug-in doprogramují - a ten pak mohou nabídnout miliónům uživatelů - na rozdíl pár lidem tady.

    Zákazník, kterému budete dělat web bude hlavně zajímat aby nějak vypadal , aby ho měl rychle a za co nejmíň peněz. Jakmile budete nové funkce Vašeho úžasného CMS doprogramovávat pod tlakem termínů, tak za chvíli budete mít 10 verzí Vašeho CMS systému bez dokumentace, kterou jste tím pádem nestihli, přidání pak jedné drobnosti Vám kvůli bude trvat 5x déle. Po čase samozřejmě zjistíte, že se tohle a tohle dá udělat vlastně ještě líp - tak to zas budete předělávat atd... Potom zjistíte, že tam a tam jste nechali bezpečnostní díru a budete látat a spravovat atd. Bude Vás to určitě bavit, něco se i naučíte , ale rozhodně si žádné zajímavé peníze nevyděláte. Abyste měli dostatek zakázek, tak budete časem potřebovat obchodníka nebo key account , který bude shánět kšefty a komunikovat se zákazníky - a na něj budete muset vydělat.
    Používání už existujícího CMS vám rapidně zkrátí vývoj webu a umožní Vám věci dělat rychle a včas.
    Mluvím z vlastní zkušenosti (nebyla to úplně levná zkušenost...)

    O.

  15. netbrana Hodnocení: 7 (100%) netbrana bude brzy slavný/á
    14
    Existují i opensource systémy jako Concrete5 & Impress pages, které po chvíli zvládne ovládat člověk, který ani neví co to redakční systém je.

    Vím o co by asi na trhu byl zájem a není to CMS, ale to si nechám pro sebe, protože takový systém u nás právě vyvíjíme ;) :P

  16. vpixle Hodnocení: 1 (67%) vpixle je na dobré cestě
    15
    @Ora Amen
    P.S. z tech "zavedenych" mi tady chybi MODx, ktery si umi rychle natahnout html "saticky" a pritom v pozadi sedi neprustrelny back-end

  17. Citace Původně odeslal ora Zobrazit příspěvek
    Většina developerů a programátorů používá nějaký již existují prověřený systém (Wordpress, Drupal, Joomlu a další) a ten si podle potřeby upravují , ale většinou jim stačí najít vhodný plug-in, případně si plug-in doprogramují - a ten pak mohou nabídnout miliónům uživatelů - na rozdíl pár lidem tady. .
    Tím bych si nebyl tak jist.

  18. jiriki Hodnocení: 22 (100%) jiriki bude brzy slavný/á jiriki bude brzy slavný/á
    17
    Taky jsem si radeji udelal vlastni CMS - pokud to udelate dobre a mate od zacatku dobry projekt, tak nevidim problem ve vyuziti a inovaci. Prodavat se ale nic nechystam - spis to casem dam jako open source - v dnesni dobe si nemyslim, ze ma sanci neco mensiho komercne uspet, ale kdo chce kam... takze preju hodne zdaru :)

    uspet maji sanci az konkretni systemy - jak pise netbrana

  19. ora Hodnocení: 13 (100%) ora vyzařuje působivou auru ora vyzařuje působivou auru
    18
    Možná bych své vyjádření poopravil - většina , kteří umí vydělávat zajímavé peníze. Hodiny co jiní stráví vývojem vlastního CMS , tráví prací za peníze.

    Citace Původně odeslal KejliCZ Zobrazit příspěvek
    Tím bych si nebyl tak jist.

  20. Citace Původně odeslal ora Zobrazit příspěvek
    Možná bych své vyjádření poopravil - většina , kteří umí vydělávat zajímavé peníze. Hodiny co jiní stráví vývojem vlastního CMS , tráví prací za peníze.
    Myslíš, že přední vývojářské firmy staví weby na WP nebo Joomle?

  21. Mě by zajímala jedna věc: kolik cca času je potřeba na vývoj vlastního CMS? A je vůbec možné to udělat ve dvou lidech? Já používám na tvorbu webů CMS Joomla, umím částečně CSS a HTML. Nedokážu si ovšem představit, že takovýto systém, kde jsou tisíce řádků kódu, může nějaká firma vytvořit ve dvou třech lidech. To se vezme za základ nějaký Open Source nebo se to dělá skutečně od nuly?

  22. Landsman Hodnocení: 2 (100%) Landsman je zatím velká neznámá
    21
    Děláte to na nějakém frameworku? Pokud ne, nemá vaše práce téměř smysl. Takových systémů jsem již viděl spoustu. Jediné čím se pak člověk zabývá je hledání chyb, které vyplynou úpravami a programováním pluginů. Pak je to o nervy.
    Nikdo se v dnešní době už nechce hrabat v cizím, jinak strukturovaném kódu a učit se funkce...

    Malý, lehký a intuitivní systém na Nette bych vítal. Nejlépe však open-source s možností přikupovat pluginy. Pomůže to hodně reklamě.
    SunLight CMS neodsuzujte. Nemusíte u něj znát programovací jazyky. Ovládá se skvěle. Jen motiv si samozřejmě musíte nechat někde nakreslit a nakódovat. Jako ostatně i jinde.

Hostujeme u Server powered by TELE3