SEO a linkbuilding - jednorázové služby i garance pozice
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Aktivace Adwords

  1. Zdravím,

    právě jsem využil kupón na inzerci v adwords, účet už tam mám delší dobu ale nikdy na něj nebyli vloženy prostředky, fakturační údaje vyplněny. Kód z kupónu jsem zadal a načetlo mi to danou částku. Jak můžu zjistit jestli se má reklama zobrazuje? Respektive četl jsem že se musí účet aktivovat za 150kč, nicméně žádnou aktivaci to po mě nechce, zobrazují se teda moje reklamy nebo ne? Dělá se ta aktivace vůbec ještě?

    Připadně kde se to aktivuje? Z popisů co jsem našel mi přijde že adwords měl jinou podobu než teď, takže mi to nic neřeklo.

    Díky.

  2. Musite pockat aspon 24 hodin niekedy im to trva viac :)

  3. Díky za reakci.

    Nicméně čekat jsem nemusel e-mail o spuštění reklam mi přišel asi hodinu po vytvoření reklamních sestav, takře reklamy se už zobrazují.

  4. Mohl bych se ještě zaptat kde se vkládá ten kupon. Na google jsem hledal, ale tam kde to mělo být to nebylo.

Podobná témata

  1. Aktivace účtu?
    By A.L. in forum Návrhy a otázky
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 15.05.2009, 12:19
Hostujeme u Server powered by TELE3