Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Cool práce: DOMAIN BROKER / aktivní prodej TOP domén (.CZ)

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 18. 1. 2012
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Přední společnost v oblasti investic, obchodování a monetizace domén na českém trhu hledá DOMAIN BROKERA pro externí spolupráci (teleworking ANO + možnost práce z kanceláře v Praze 1).
Jedná se o AKTIVNÍ PRODEJ .CZ domén.
Portfolio obsahuje prémiové generické domény jako například nadobi.cz, boty.cz, kocky.cz, bmx.cz, snowboard.cz, doutniky.cz a další prémiové domény.
Kdo jsme?
Internetová společnost se sídlem v Praze 1. Mj. prodáváme domény.
Pracovní náplň:
  • vyhledávání potenciálních zájemců o domény
  • jejich aktivní oslovování
  • uzavírání dohod o prodeji domén
  • reportování
  • cashování tučné provize z prodeje
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nutná pokročilá znalost internetu a především principů online marketingu
  • excelentní orientace v oblasti domén (proč kvalitní doména, jak se pozná premiová doména)
  • orientace v naceňování domén
  • praxe: 2 roky práce v oblasti online marketingu nebo provozování vlastních online projektů
Nabízíme:
  • možnost nabízet TOP domény, které se prodávají relativně snadno za tržní ceny (nikoliv nesmyslné ceny!)
  • zajímavou práci v moderní internetové firmě
  • finanční ohodnocení dle výsledků (fix + provize)
  • práci na ŽL
  • možnost využívat kanceláře v centru Prahy, jinak možno teleworking
Datum nástupu: IHNED
Jak odpovědět na inzerát:
Zašlete svůj životopis a motivační dopis, kde prosím detailně popište svoje zkušenosti.
Kontakt: Ing. Michal Tůma, email kontakt(zavinac)marketer.cz, 607 151 151
12 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
10 hodnocení
členem od 8. 6. 2007
Neověřen
A
B
C
D
E
od Lucie Formanová (7 hodnocení)
6. 11. 2013

Velmi příjemná spolupráce, skvělá domluva, rychlá platba. Mohu jen doporu

od Talento.cz (42 hodnocení)
4. 1. 2010

Vše bez problémů

od Petr (47 hodnocení)
12. 9. 2009

Prodej domén. Vše OK.