Vytvoříme vám e-shop a přivedeme zákazníky. Vyzkoušejte si nás zdarma
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Platba ze Slovenska

  1. Ottovon Hodnocení: 18 (100%) Ottovon je zatím velká neznámá
    1
    Ahojte,
    pokud mám korunový účet u FIO banky můžou zákazníci z SK
    posílat platbu v Eurech nebo musím mít u výše zmíněné banky Eurový účet?
    díky všem

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
    Rupyas poptává: Koupím affiliate weby
    Edgarx poptává: Vymena odkazov stavebnictvo
    Raibon poptává: Zvýšení S ranku
  3. vodička Hodnocení: 59 (100%) vodička is a name known to all vodička is a name known to all vodička is a name known to all vodička is a name known to all vodička is a name known to all vodička is a name known to all
    2
    Stačí korunový.

  4. Šrámi92 Hodnocení: 6 (100%) Šrámi92 je zatím velká neznámá
    3
    Nevím jak to máte s poplatky na Vašem účtu u FIO banky, ale Česká spořitelna strhává celkem vysoké částky za platbu v eurech a proto už platby ze zahraničí řeším pouze přes Western Union.

  5. Yardos Hodnocení: 52 (100%) Yardos vyzařuje působivou auru Yardos vyzařuje působivou auru Yardos vyzařuje působivou auru
    4
    Fio je podle mne poplatkově ta nejvýhodnější varianta v Čechách dostupná. Pro slovenské klienty si založ (zdarma) ještě bankovní účet v EUR a pro ně to pak bude jako jejich tuzemská platba v tuzemské měně. I pokud si ponecháš jenom korunový účet u Fio, tak pro Slováky to bude jako platba na účet vedený v (jejich) tuzemsku v cizí měně, takže pro ně méně výhodné, ale pro tebe bez problémů a bez poplatků.

    Fio je ve vztahu ke Slovensku takové bankovnictví pod obojí ...

  6. Spocklw Hodnocení: 1 (100%) Spocklw je na dobré cestě
    5
    I pokud je založen jen korunový účet, tak pro slováky jde o tuzemskou platbu v €. Prostě to pošlou na ten účet a FIO platbu automaticky převede na Kč podle aktuálního kurzu.

  7. leopards.cz Hodnocení: 12 (100%) leopards.cz je zatím velká neznámá
    6
    Jednoznačně doporučuji FIO!

  8. Evelina Hodnocení: 2 (100%) Evelina je zatím velká neznámá
    7
    stačí korunový účet, pokud nevyžaduješ mít na účtě eura. Od Fia dostaneš číslo účtu s kódem banky 123456789/2010 a automaticky k němu máš i číslo účtu pro platby ze Slovenska 123456789/8330. Tedy stejné číslo, jen jiný kód banky. Ze Slovenska pošlou v Eurech a tobě se to připíše na účet v přepočtu na koruny. Pro Slováky je to platba jako tuzemská, nemají s tím tedy žádné náklady na víc.

Hostujeme u Server powered by TELE3