Ahoj všem, máme tu další novou stránku. Videa jsme točili na GreenScreenu a připravili i Virální video. Prosím o kritiku.
Díky Petr
http://www.alpinepro.cz/ski/cs/index.php?redir=tester
Ahoj všem, máme tu další novou stránku. Videa jsme točili na GreenScreenu a připravili i Virální video. Prosím o kritiku.
Díky Petr
http://www.alpinepro.cz/ski/cs/index.php?redir=tester
Marketing21století nabízí: Tvorba loga/logotypu za 599Kč, Bonusy, Darky
Bručoun nabízí: Flash slideshow a flash klikací mapy
Serialovysvet.cz poptává: Tvorba bannerů pro zaběhlý e-shop s tričky
Jau :D
Jako totalní kravina mi příjde nutnost držet myš nad daným bodem, aby se mi pustilo video a v případě, že s myší pohnu video zmizne.
Dále nutnost čekat až postavička dodělá pohyby a teprve pak je možnost najetí.
Pak to, že postava nezanechává stopy. Ale to je irelevantní.
Osobně mi příjdou takové weby k ničemu. Když už minisite, tak s pořádným virálem,zábavou a nebo aspoň kupou informací, viz amor od kofoly a podobně. Tady mě nic nezaujalo.
Na ipadu se mi nezobrazilo vubec nic,protoze nemam flash. Takze asi tak..
Asi tak nějak. iPad jsem měl ani ne měsíc a pak jsem ho střelil. Je k ničemu.to bych spis videl jako chybu iPadu nez jakoukoliv jinou :) (ostatne je mu to vytykano od zacatku jeho existence)
Myslel jsem to tak, ze clovek bez flashe je vyrizenej. A hodne lidi nema/si vypina flash. Mohli by dostat alespon nejakou alternativni HTML stranku, ale takhle se nenacte absolutne nic..
hodne lidi je kolik? podle me a celkovych mereni ma minimalne 90% lidi flash aktivni a fcni, ten zbytek jsou mobily bez podpory flashe (apple nebo starsi modely se symbianem apod.) a paranoici co se boji to nainstalovat aby nahodou nechytli vir (tudiz zanedbatelna cast uzivatelu)
uznavam ze to neni idealni treba rpave pro mobil, ale jinak nevidim jediny duvod flash k temto ucelum nevyuzit - nejde o web, ale micrositu, tam se na seo apod. moc hrat nebude (predpokladam ze to pojede hlavne z reklam ne z vyhledavani) takze tu flash nicemu krome ipadu nevadi :) co k tomu rict... kvuli par lidem s useless plackou nebudu delat html alternativu - proste proc?
me se to libi
Trochu si zaspal dobu a okrem toho, toto je pripravene na iny segment :)
Presne na takuto stranku je flash najlepsia a asi momentalne aj jedina volba i ked ja nie som zastanca falshu na strankach na takychto prezentaciach to funguje a hlavne predava:) Dovolim si tvrdit, ze cielkovu to zasiahne a 99% flash z nich pozuiva.
@fankyman
Podla mna je to dobre urobene, vtipne, jedine co mi tam chyba je viac komunikovat, ze je mozne pozriet si na strankach aj tovarovy katalog. Tie dva banery davaju pomerne jsane info ten prvy nie:)
Inac je to podarene.
@pa3ick
Podobné stránky mají smysl, jak jsem již psal, pokud si je uživatelé dobrovolně sdílí, tzn. že je na nich vtipný nebo užitečný obsah. Toto dle mého nesplňuje ani jedno.
Nehledě na již vypsané technické chyby jsem si všiml další: A to pokud se uživatel prokliká do hlavní nabídky a klikne na obdélník se třemi postavami, pak vše zmizí a nachází se na prázdné stránce.
Pěkné.
Na stránce "Pravidla soutěže" bych otočil šipky na tlačítku "Zpět >>".
Celkem nechápu, proč se obraz hýbe, když dojedu myší k okraji. Kdyby byl obsah mimo obrazovku, tak to chápu, takhle mě to akorát rušilo.
to nastesti neresim :-)
---------- Příspěvek doplněn 08.11.2011 v 15:31 ----------
Díky za názory, snažím se vše rešit objektivně abych vyhověl všem. S ipadu si nic nedělám :-).....
- Proč se obraz hýbe, přijde nám to pěkné a prostorové
- tuto technologi propojení vide a s webem jsem v ČR troufám si říct neviděl
Díky vám moc, do příště si vemu z vašich názoru zase kousíček :-)