Hledáte fotografa?
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Problémy slevových serverů

  1. LukasP Hodnocení: 18 (100%) LukasP je na dobré cestě
    1
    Kdyby měl někdo zajímavý článek šup sem s ním.

    Jeden trochu bulvární je zde, zda se zakládá na pravdě těžko říct protože to píše super.cz a to je vždycky všechno jinak. Tak jaký to byl slevák?

    http://www.super.cz/2877-krasna-mart...statisice.html

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. SUNicko Hodnocení: 2 (100%) SUNicko je na dobré cestě
    2
    Stačí si dohledat danou nabídku a jednoduchým propočtem zjistit, že ta zpráva v Super.cz je docela fail

    Během akce se prodaly vouchery za víc jak půl miliónu korun.
    Reálně se jich prodalo 103 za 1290 Kč, to je 132 870 Kč Tedy jakých půl milionu? :))

    http://www.nakupvakci.cz/cs/ziskejte...-slevou-az-71/

  4. Jestli to oni neberou náhodou z původní ceny, kdy to je 103x 4 500 Kč a už se k půl milionu blíížíme :-)

  5. SGD Hodnocení: 13 (100%) SGD vyzařuje působivou auru SGD vyzařuje působivou auru SGD vyzařuje působivou auru
    4
    Ale sepsane je to pekne, zkusene :)

    Požadují po nás 180 tisíc korun, ale po odečtení reklamací, protože někteří zákazníci nebyli spokojeni, a penalizační částky jim odešleme zhruba padesát až tisíc korun," uvedl marketingový ředitel společnosti Petr Doubrava.
    Takze jim poslou padesatikorunu?

    Toho Gavriely označuje za skutečného majitele firmy a upozorňuje, že na firmu uvalena exekuce, která postihuje celý obchodní podíl jednatelky společnosti. "Ve všem lžou. Některé smlouvy jsou po splatnosti i několik měsíců.
    Myslel jsem, ze splatnost maji faktury...

  6. Tak vážení pozor na to co tu píšete, problém Martiny Gavriely byl se slevovým serverem Nebeslev!!! Opatrně s tím, co tu píšete !!! Nakupvakci rozhodně nemá a nikdy neměl problém se salonem Extreme!!!

  7. SGD Hodnocení: 13 (100%) SGD vyzařuje působivou auru SGD vyzařuje působivou auru SGD vyzařuje působivou auru
    6
    Trosku pozdni reakce...

  8. tlumic Hodnocení: 5 (100%) tlumic je zatím velká neznámá
    7
    O firmě nebeslev tady byla napsáno už hodně ale celé vlákno je smazané.

Hostujeme u Server powered by TELE3